KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15643265
nr 1564 3265
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Interiör. Signerad, akvarell, bildmått 47x59 cm, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:42:51
17/9 21:07:48
17/9 21:09:20
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås